березня

21

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Те, як реалізовуються на Любешівщині проекти за кошти соцеконому, обговорювали під час робочої наради в голови райдержадміністрації Олега Куха з питань соціально-економічного розвитку краю, йдеться на офіційному сайті Любешівської РДА.

 

Аби бачити точну картину, учасники наради проаналізували хід робіт та освоєння фінансів на кожному із запланованих об’єктів. Так, станом на 10 листопада цього року в експлуатацію здано 18 об’єктів. Зокрема, придбано і встановлено дитячі ігрові майданчики в селах Цир, Березна Воля; встановлено павільйони автобусних зупинок в с. Вітуле, Люб’язь, Щитинь, Великий Курінь, Залізниця; проведено капітальний ремонт із частковою заміною дерев’яних дверних блоків на енергозберігаючі в навчальних закладах сіл Проходи, Залізниця, Судче, Любешівська Воля, Седлище; проведено реконструкцію вуличного освітлення по вул. Ісая, 30-років Перемоги, І.Франка, пров. І. Франка, Зарічна, Б. Хмельницького, Сонячна, Шуміка, Т. Костюшко, Зелена, що в смт Любешів; придбано комп’ютерну техніку для загальноосвітніх шкіл Любешівського району; придбано медичне обладнання і меблі для АЗПСМ та ФАПів Любешівського району.

А ось є й такі проекти, які поки що не реалізовані повністю. Так, планується закупити медичне обладнання для Любешівської центральної районної лікарні. Актуальним залишається питання ремонту флюорографа в Любешівській ЦРЛ. Готуються документи і на реєстрацію та оплату проектів щодо капітального ремонту із частковою заміною дерев’яних дверних блоків на енергозберігаючі в навчальних закладах в с. Деревок, Дольськ, Березичі,  Залаззі, Бірки та Бихів.

По об’єктах культури капітальний ремонт із частковою заміною дерев’яних віконних блоків на енергозберігаючі буде проведено у Будинку культури с. Седлище та Будинку культури смт Любешів. До закінчення року планується здати в експлуатацію Будинок культури в с. Цир, на ремонтні роботи якого за кошти соцеконому було виділено 629,145 тис. грн.

Чекають на поставку дитячих ігрових майданчиків і розпорядники коштів села Щитинь та Любешівська Воля.

На даний час активно проводиться робота із утеплення фасаду та горищного перекриття з заміною дерев’яних віконних блоків на енергозберігаючі будівлі інфекційного відділення Любешівської ЦРЛ. На реалізацію проекту на поточний рік, як уже повідомляла наша газета, передбачені кошти в сумі 171 тис. грн.

Уже визначений підрядник на реконструкцію Гірківської ЗОШ І-ІІІ ступенів з добудовою класних кімнат, їдальні та спортзалу.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України у 2017 році на реалізацію 35-ти проектів на Любешівщині виділив 4544,57 тис. грн. субвенції з Державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку району. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування