лютого

16

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Саме над цим працює із іншими ініціаторами місцевий підприємець, депутат обласної ради Микола Бущук.

 

Ще у серпні цього року Микола Васильович розмістив на своїй сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» допис:

«Шановні, Любешівці (з великої букви), та всі, кому не байдужий зовнішній вигляд нашого селища. У Вас є унікальна можливість долучитись до перетворення Любешова в перлину екологічного туризму волинського Полісся (чи сільського, зеленого, історичного і … додумайте ще щось самі). Ідея полягає в тому, щоб на газоні, справа від центрального входу в кляштор, облаштувати парклет.

Від охочих потрібні: талант дизайнера, архітектора, художника; навички укладання бруківки та зварювальника. Ті, для кого час дорожчий за гроші, можуть придбати: бруківку, цемент, пісок (красти ми його не будем), металопрофіль, дерев’яні бруси та дошки, грунтівку, антисептик, лак, фарбу, пензлики та вуличні ліхтарі. А якщо ні на що не здатні, то хоча б лайк. Жартую, лайки та репости – обов’язково.
Ми ж бо з Вами хочемо щоб наші діти та внуки (а в мене вже є онук) не цуралися своєї бАтьківщини?

І відкрию Вам велику таємницю, -

Якщо все вдасться й неостаннім буде цей проект,

Ми перетворим край на величі скарбницю,
А вулицю ми перетворим на проспект...

Думаю Ви мене зрозуміли. Чекаю пропозицій…»

На цей оптимістичний та щирий пост радо відгукнулося чимало людей. Дехто пропонував допомогу, інші давали поради. Були й такі, котрі критикували.

І ось нещодавно чергову ластівку у цій справі опублікував на своїй сторінці Микола Бущук: «Хто має тяму, прикиньте, будь ласка, скільки лісу потрібно на цю лавку. Дякую», - а також розмістив фото-проект чудового місця відпочинку, який невдовзі може бути у центрі нашого славного містечка. Отже, виявляється, справа не стоїть на місці. Знайшлися люди, котрі готові долучитися до цієї хорошої справи, і невдовзі біля кляштора капуцинів може бути облаштований парклет, що додасть привабливості нашому містечку. 

Наталія Муха.

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < листопада 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування