липня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Наразі в кулуарах активно обговорюють рейтинг шкіл за результатами ЗНО-2017, який опублікований в Інтернеті та є доступним кожній людині. Крім того, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти можна переглянути й результати ЗНО-2017 з кожного предмету по всіх навчальних закладах України.

 Тож редакція не стала осторонь цієї актуальної теми та відразу надіслала офіційний запит у відділ освіти, молоді та спорту Любешівської РДА, аби дізнатися, хто ж лідирує у здачі ЗНО на Любешівщині. Але у відповіді, яку ми отримали, йдеться: «Повідомляємо, що результати ЗНО-2017 у вигляді статистичних даних оприлюднені на сайті Українського центру оцінювання якості знань у розрізі областей, районів та окремих навчальних закладів. Відділ освіти, молоді та спорту Любешівської РДА вважає, що складати рейтинг загальноосвітніх шкіл району за результатами ЗНО не є доцільно, оскільки ці результати не можуть бути показниками якості шкільної освіти загалом. Це один і дуже умовний критерій, який не враховує безліч деталей і сам залежить від дуже багатьох факторів. Метою зовнішнього оцінювання було визначити рівень навчальних досягнень тих, хто вирішив стати студентом, а не якість освітньої системи окремої школи чи всіх навчальних закладів району, а рівень знань конкретного учня залежить не тільки від школи, в якій навчався. Зовнішнє оцінювання з того чи іншого предмету, окрім української мови та літератури, проходили не всі випускники шкіл, учні обирали предмети, які потрібні були для вступу у ВНЗ. В одних школах, з тих чи інших предметів, брало участь практично 100% від загальної кількості учнів, в інших – 70-40%, а в деяких не було жодного учасника тестування.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час спілкування з освітянами сказала: «Я абсолютна противниця рейтингування шкіл за результатами ЗНО, адже це оцінювання створене для перевірки знань учня, але не відображає прогрес школяра у навчальному закладі. У багатьох цивілізованих країнах для визначення рейтингу шкіл використовується специфічний показник «додана освітня вартість» - він враховує початковий рівень учнів, які навчаються в школах, їхній соціальний стан та прогрес, якого вдалося досягнути учню в школі». Тому, зважаючи на сказане вище, відділ освіти, молоді та спорту не може надати вам інформацію щодо рейтингу ЗНЗ Любешівського району за результатами ЗНО-2017, оскільки не є її розпорядником.

Та все ж, враховуючи актуальність цього питання ми вирішили самостійно скласти рейтингову таблицю навчальних закладів Любешівського району за результатами ЗНО-2017, використовуючи для цього дані на сайті DOU.ua, якими користуються всі ЗМІ України. 

Ознайомитися з нею можна у суботньому номері газети. Зауважимо лишень, що впевнено лідируютьЛюбешівський НВК, Великокурінська та Деревківська школи. А ось останню сходинку посіла школа с. Залаззя.
Мирослава Струк.

Коментарі

#1 Валентина 09.09.2017, 23:25
Дуже багато залежить від підбору дітей. Наші сільські школи мають невелику кількість учнів, малокомплектні. Є сильні класи, є слабші. В Любешівський НВК в старшу школу, за профілями, ідуть діти, які продовжуватимут ь навчання у вузах. А для інших є поруч технічний коледж. В НВК працюють сильні вчителі. Але про рейтинг шкіл судити за одним цьогорічним ЗНО не варто. Судимо дітей, які цьогоріч складали ЗНО.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання