жовтня

15

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Наразі в кулуарах активно обговорюють рейтинг шкіл за результатами ЗНО-2017, який опублікований в Інтернеті та є доступним кожній людині. Крім того, на сайті Українського центру оцінювання якості освіти можна переглянути й результати ЗНО-2017 з кожного предмету по всіх навчальних закладах України.

 Тож редакція не стала осторонь цієї актуальної теми та відразу надіслала офіційний запит у відділ освіти, молоді та спорту Любешівської РДА, аби дізнатися, хто ж лідирує у здачі ЗНО на Любешівщині. Але у відповіді, яку ми отримали, йдеться: «Повідомляємо, що результати ЗНО-2017 у вигляді статистичних даних оприлюднені на сайті Українського центру оцінювання якості знань у розрізі областей, районів та окремих навчальних закладів. Відділ освіти, молоді та спорту Любешівської РДА вважає, що складати рейтинг загальноосвітніх шкіл району за результатами ЗНО не є доцільно, оскільки ці результати не можуть бути показниками якості шкільної освіти загалом. Це один і дуже умовний критерій, який не враховує безліч деталей і сам залежить від дуже багатьох факторів. Метою зовнішнього оцінювання було визначити рівень навчальних досягнень тих, хто вирішив стати студентом, а не якість освітньої системи окремої школи чи всіх навчальних закладів району, а рівень знань конкретного учня залежить не тільки від школи, в якій навчався. Зовнішнє оцінювання з того чи іншого предмету, окрім української мови та літератури, проходили не всі випускники шкіл, учні обирали предмети, які потрібні були для вступу у ВНЗ. В одних школах, з тих чи інших предметів, брало участь практично 100% від загальної кількості учнів, в інших – 70-40%, а в деяких не було жодного учасника тестування.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич під час спілкування з освітянами сказала: «Я абсолютна противниця рейтингування шкіл за результатами ЗНО, адже це оцінювання створене для перевірки знань учня, але не відображає прогрес школяра у навчальному закладі. У багатьох цивілізованих країнах для визначення рейтингу шкіл використовується специфічний показник «додана освітня вартість» - він враховує початковий рівень учнів, які навчаються в школах, їхній соціальний стан та прогрес, якого вдалося досягнути учню в школі». Тому, зважаючи на сказане вище, відділ освіти, молоді та спорту не може надати вам інформацію щодо рейтингу ЗНЗ Любешівського району за результатами ЗНО-2017, оскільки не є її розпорядником.

Та все ж, враховуючи актуальність цього питання ми вирішили самостійно скласти рейтингову таблицю навчальних закладів Любешівського району за результатами ЗНО-2017, використовуючи для цього дані на сайті DOU.ua, якими користуються всі ЗМІ України. 

Ознайомитися з нею можна у суботньому номері газети. Зауважимо лишень, що впевнено лідируютьЛюбешівський НВК, Великокурінська та Деревківська школи. А ось останню сходинку посіла школа с. Залаззя.
Мирослава Струк.

Коментарі

#1 Валентина 09.09.2017, 23:25
Дуже багато залежить від підбору дітей. Наші сільські школи мають невелику кількість учнів, малокомплектні. Є сильні класи, є слабші. В Любешівський НВК в старшу школу, за профілями, ідуть діти, які продовжуватимут ь навчання у вузах. А для інших є поруч технічний коледж. В НВК працюють сильні вчителі. Але про рейтинг шкіл судити за одним цьогорічним ЗНО не варто. Судимо дітей, які цьогоріч складали ЗНО.

Comments are now closed for this entry

Календар новин

<< < вересня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Календар свят. Мова, граматика, спілкування