квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Наступного четверга наша незалежна ненька-Україна святкуватиме свій 26-й день народження. З нагоди такої визначної події ми попросили жителів Любешівщини відповісти на запитання: «Які, на Вашу думку, три найвизначніші події відбулися в нашому районі за роки незалежності?»

 

Петро Нагорний, голова районної ради:
- Найперше - це зміна та удосконалення податкового законодавства, що сприяє збільшенню районного бюджету. Для прикладу: якщо порівняти навіть із 2014 роком, то зведений районний бюджет зріс утричі. А маючи фінанси, громада може розвиватися та збагачуватися. Щодо інфраструктури, то масштабним проектом у районі стало будівництво спортивного стадіону «Колос». Саме спільні зусилля громади зробили такий чудовий об’єкт, який служить для всіх жителів Любешівщини та є її окрасою. Також знаковою подією у нашому районі є ремонт дороги до с. Ветли, що значно покращило доїзд жителів. А нинішнього року відбулася досить неординарна подія для нашого краю – зйомки фільму міжнародного значення «Пофарбоване пташеня». 
 
Марія Чикида, представник благодійного фонду “Волинська родина” ім. Ігоря Єремеєва у Любешівському районі, депутат районної ради:
- Насамперед – це люди. Адже змінилися їхні мислення та свідомість, підходи до вирішення сімейних та державних питань. Наш район багатий на земляків, котрі своїми досягненнями, надбаннями та вчинками возвеличують Любешівщину та є відомими за межами України. Ми маємо Героя України, уродженця села Щитинь, Андрія Ковальчука, Героя Небесної сотні Гриневича Едуарда, героїв-учасників АТО, котрі віддано захищали свою державу та полягли за її цілісність і незалежність:  Трохимука Юрія, Пасевича Івана, Корця Романа, Хрупчика Івана. Позитивом також є серйозні зміни в галузі освіти. Введення ЗНО сприяло рівному доступу до вищої освіти міських та сільських дітей. У нашому районі створено дві опорні школи: у Любешівському НВК та у Люб’язівській ЗОШ І-ІІІ ст.
Також варто назвати аграріїв, котрі роблять великий внесок у розвиток нашого краю та загалом усієї України. Попри всі проблеми та труднощі, вони продовжують працювати у цій сфері, віддано трудяться на землі.
 
Сергій Кутинець, директор Залізницького НВК:
- До визначних подій, на мою думку, варто віднести відкриття у Любешові спортивного стадіону «Колос»  та «прихід» на Любешівщину природного газу. Також не менш важливим є залучення коштів для розвитку інфраструктури району через реалізацію всеукраїнських та міжнародних проектів.
 
Віталій Курінчук, випускник НВК смт Любешів:
- Як на мене, то це - створення Національного природного парку «Прип’ять-Стохід», проведення газу на Любешівщині та реконструкція стадіону «Колос». Також варто зазначити заснування масштабної події, котра щороку збирає прихильників спорту, культури, активного відпочинку на лоні чарівної поліської природи, – фестивалю «Поліська регата». Він є унікальною особливістю нашого району та, певною мірою, його візитівкою. 
 
Мирослава Котюга, студентка: 
- Найбільше, що помітно, – це наш стадіон «Колос», особливо сучасні бігові доріжки. А ще дорога до села Ветли, адже тепер доїзд до озера Біле став комфортнішим. Також приємно те, що обдаровані діти Любешівщини мають можливість відпочивати в санаторії «Артек-Буковель», а це одночасно є непоганим стимулом до навчання.
Думками цікавилася Мирослава Струк. 

You have no rights to post comments

Інші новини

Календар новин

<< < серпня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
  1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31      
Календар свят. Мова, граматика, спілкування