травня

25

П'ятниця

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

У кулуарах районної та сільських влад знову днями активно обговорювалося питання створення госпітальних округів. Зокрема, до якого все-таки увійде Любешівський район. 

 

Дискусія з приводу цієї проблеми на засіданні президії районної ради тривала майже дві години. Головний лікар центральної районної лікарні Богдан Іванів вкотре аргументував позицію управління охорони здоров’я облдержадміністрації щодо створення на Волині трьох госпітальних округів та входження Любешівського району у Ковельський ГО. Фактично лише у такому разі наша ЦРЛ може мати статус лікарні інтенсивного лікування І рівня. І, за його словами, це майже не реально, якщо ми відійдемо до Камінь-Каширського округу. Також Богдан Васильович зазначив, що, відповідно до критеріїв, за якими формуються госпітальні округи, ми не можемо долучитися до Луцького госпітального округу. Та й, як зауважив голова районної ради Петро Нагорний, цей округ уже й так вичерпує свій ліміт щодо насиченості населення, особливо зважаючи на те, що до нього виявив бажання увійти й Маневицький район. А він же попередньо, за тим же планом, мав піти до Ковельського. Ось тому маневичан у приклад ставила керівник фракції Аграрної партії України у районній раді Марія Чикида. Мовляв, на сполох вони почали бити ще три місяці тому. А ми чомусь “висиджували”, щось чекали. В результаті до Луцька нам уже – зась. А хтозна, можливо, якби така пропозиція прозвучала раніше, то ситуація кардинально змінилася б… 
Однак керівництво ЦРЛ та району знову наголосило: у такому разі Любешівська ЦРЛ, як і при приєднанні до Камінь-Каширського, матиме лише статус планового рівня. Тобто фактично у нас діятиме тільки два відділення. А тоді, як зауважив голова райради, навіть «із апендицитами везтимуть у сусідні райони». Аби цього не сталося, головне завдання – зберегти на Любешівщині “повноцінну” лікарню. Тоді фактично всі медичні послуги надаватимуться на місці, а у госпітальний центр чи медичний заклад третього рівня (обласну лікарню) везтимуться пацієнти лише із надважкими патологіями. Саме цим, переконані керівники райради та райдержадміністрації, потрібно керуватися. Це підтримала й більшість районних депутатів, а також певною мірою і депутат облради Микола Бущук, але, на їхню думку, потрібно враховувати недосконалість транспортного сполучення із Ковелем. І хоча голова РДА Олег Кух переконував, що з часом і ця проблема зникне, все-таки реалії очевидні: сполучення Любешівщини на 99% налагоджене із Луцьком і аж ніяк не із Ковелем. Із цим погодилося чимало присутніх депутатів райради та депутат обласної ради Микола Бущук. А ось представники фракції «УКРОП» та помічник народного депутата Ірини Констанкевич Сергій Неймарк стали на підтримку створення Камінь-Каширського госпітального округу. Керувалися тим, що чимала частина населення лікується саме у здравниці сусіднього райцентру, до якого значно ближче (і це – найголовніше) та й, за їхніми словами, Ірина Мирославівна лобіюватиме питання залишення за Любешівською ЦРЛ статусу лікарні інтенсивного лікування І рівня при входженні до Камінь-Каширського ГО.  
Зрештою після тривалого обговорення більшістю голосів керівники фракцій політичних партій у районній раді підтримали пропозицію Марії Чикиди: зберегти статус Любешівської ЦРЛ як лікарні інтенсивного лікування І рівня при входженні Любешівського району у будь-який госпітальний округ. Її й направить районна рада до обласної ради разом із листами, які надійшли від сільських рад. Так, станом на вчорашній ранок на адресу райради лише десять сільрад подали листи за підписом сільських голів або ж рішення сесій чи виконкомів про згоду на приєднання їхніх територій до того чи іншого госпітального округу. Зокрема до Ковельського - 5,  Камінь-Каширського - 3, ще дві не визначилися.
Наталія Муха. 
 

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < червня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
      1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30    
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання