липня

21

Субота

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Кабінет Міністрів України погодив перелік об’єктів, що фінансуватимуться з Державного бюджету. Серед них є й любешівські.
Такі субвенції надаються місцевим бюджетам на соціально-економічний розвиток окремих територій. Відповідно до цього плану, на Волинь має надійти більше  25 мільйонів гривень. Із них 1 млн. 20 тис. прийде на Любешівщину. 
Зокрема, по 150 тис. грн. спрямовано на придбання віконних та дверних блоків для загальноосвітніх шкіл та сільських будинків культури нашого району, 110 тис. грн. – на придбання медичного обладнання та меблів для АЗПСМ та ФАПів району.
Крім того, на придбання та встановлення ігрових майданчиків у Щитині, Цирі, Березній Волі виділено по 80 тис. грн., на придбання і встановлення павільйону автобусної зупинки у селах Вітуле, Люб’язь, Щитинь, Великий Курінь, Залізниця – по 20 тис. грн. Любешівська Воля отримає 70 тисяч на спорудження спортивного майданчика. А загальноосвітні навчальні заклади Любешівщини поповняться комп’ютерною технікою на суму 200 тисяч гривень. 
Як зауважила народний депутат Ірина Констанкевич у мережі Фейсбук, такий перелік об’єктів на фінансування вона подала у Кабмін на основі звернень сільських громад. Тобто враховані всі бажання жителів Любешівщини. У той же час голова райдержадміністрації Олег Кух не надто задоволений таким розподілом. Каже, що ті пропозиції, які він погодив із президією районної ради, не були включені у вищезгадане розпорядження КМУ. Так, за словами Олега Івановича, він проти розпорошення коштів. Натомість, вважає, їх краще у більшій сумі спрямувати на один вагомий об’єкт. У програмі соціально-економічного розвитку Любешівського району визначено більше тридцяти об’єктів, які є першочерговими. Відповідно, на них мали би бути виділені кошти. Наприклад, добудова Цирського Будинку культури, що вже давно не вирішується. Такої ж думки щодо доцільності виділення даних коштів на вагоміші об’єкти - і голова районної ради Петро Нагорний. Однак, як зауважив, депутат ВРУ визначила інші пріоритети.
Отже, думки різняться. Та, мабуть, найголовніше, що кошти у район надійдуть. Тепер найважливіше – їх вчасно освоїти…
Наталія Муха.  

Коментарі

#1 vova 03.06.2017, 23:00
покажіть план

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < травня 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання