лютого

18

Понеділок

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Рішенням Міністра оборони України до 9 серпня 2018 р. продовжено додатковий прийом на навчання до вищих військових начальних закладів та військових навчальних підрозділів закладів вищої освіти.

Здійснюється відбір кандидатів для підготовки військових фахівців механізованих, танкових військ, ракетних військ і артилерії, управління діями інженерних підрозділів, Війська радіаційного, хімічного та біологічного захисту (РХБЗ), експлуатації та ремонту ракетно-артилерійського озброєння, автомобільного господарства:

- Національна академія сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, м. Львів,

- Військова академія, м. Одеса,

- Військовий інститут танкових військ Національного технічного університету «ХПІ», м. Харків.

Додатковий відбір кандидатів на навчання з числа цивільної молоді для підготовки у 2018 році до військових коледжів сержантського складу:

- Військовий коледж сержантського складу Національної академії сухопутних військ імені гетьмана Петра Сагайдачного, м. Львів.

- Військовий коледж сержантського складу Харківського університету Повітряних Сил імені Івана Кожедуба, м. Харків.

- Відділення військової підготовки Морехідного коледжу технічного флоту Одеської національної морської академії, м. Одеса.

За інформацією звертатись у Любешівський районний військовий комісаріат за адресою: смт Любешів, вул. Свободи, 35, тел. 2-17-41

Геннадій Борисюк, військовий комісар Любешівського районного військового комісаріату підполковник.

You have no rights to post comments

Єдина країна

Календар новин

<< < серпня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31    
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Календар свят. Мова, граматика, спілкування