квітня

25

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у четвер вранці
ви отримуватимете свіжий номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 14 грн.,
на 3 місяці - 40 грн., на 6 місяців – 75 грн.,
на рік – 150 грн.

Останні коментарі

Сьогодні з робочим візитом Любешівщину відвідав голова обласної державної адміністрації Олександр Савченко.  Завітав він і на святковий захід, який відбувався у малому залі Будинку культури селищної ради.

 

Губернатор особисто вручив відзнаки «Мати-героїня» для 11 жінок нашого району, котрі народили і виховали п’ять та більше дітей. Окрім теплих вітань Олександр Ілліч зазначив, що материнство – дуже тяжка робота, та разом з тим це - найнадійніша інвестиція.

Вітальне слово також мовив  й перший заступник голови РДА Сергій Фесик, котрий розповів трішки історії. Зокрема, наголосив, що у 80-х роках с. Бірки було лідером у всій Європі за кількістю багатодітних сімей.

Матерів-героїнь вітали й працівники культури, подарувавши їм щемливі пісні про маму.

You have no rights to post comments

Єдина країна

Календар новин

<< < червня 2018 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30  
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Календар свят. Мова, граматика, спілкування