червня

25

Неділя

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА
(На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн)

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

 • Вона просто хоче жити...

  Вона просто хоче жити...

 • Допоможімо маленькій Іванці!

  Допоможімо маленькій Іванці!

 • Депутата обиратимемо аж із 19 кандидатів!

  Депутата обиратимемо аж із 19 кандидатів!

Вона просто хоче жити...

Вона просто хоче жити...

Про маленьку Іванку Дударчук зі Щитиня наше видання писало вже не раз. Систематично ми друкували реквізити, за якими можна матеріально допомогти дівчинці боротися зі страшною недугою – пухлиною головного мозку. Тож нещодавно, будучи у Щитині, ми просто не могли не провідати цю маленьку красуню.

Допоможімо маленькій Іванці!

Допоможімо маленькій Іванці!

Вкотре закликаємо читачів: допоможіть нашій землячці Іванці Дударчук зі Щитиня!

Депутата обиратимемо аж із 19 кандидатів!

Депутата обиратимемо аж із 19 кандидатів!

У вівторок Центральна виборча комісія завершила реєстрацію кандидатів у депутати Верховної Ради на проміжні вибори в семи одномандатних виборчих округах 17 липня, зареєструвавши всього 376 кандидатів. По 23 округу охочих стати депутатом виявилося 19 чоловік.
Це -  Іван Вовк (самовисування), Ірина Констанкевич (Всеукраїнське об’єднання патріотів «УКРОП»), Федір Веніславський (самовисування), Олександр П...

Більше двадцяти років працюю з маленькими школярами та школярками. Вважаю себе щасливою, бо робота з дітьми для мене – хобі. Радію від того, що можна поділитися, подарувати і «запалити» учнів вогником знань. Та й саме життя дарує мені зустрічі з чудовими людьми.
Не так давно мала нагоду познайомитися з талановитими учнями 4-Г класу Любешівського навчально-виховного комплексу та надзвичайно чудовою їхньою вчителькою Аллою Федорівною. Спільно ми створили проект «Мої досягнення». Діти сумлінно готувалися до уроку-презентації проекту. Важливо, що допомагали їм батьки. 
Як же цікаво було слухати дитячі проникливі історії з життя про те, як вони досягли успіху. Завдяки старанності, цілеспрямованості четвертокласники мають вагомі результати у навчанні, спорті. Вміють грати на музичних інструментах, співати, танцювати, малювати, майстерно виготовляють вироби з бісеру, тканини, солоного тіста, кольорових стрічок… А ще дуже люблять своїх батьків, вчительку, школу. Люблять свою Україну! Я слухала і вловлювала вібрації щирості та відвертості дитячих сердець. Всі почувалися натхненно та піднесено. Тож дійшли згоди, що тільки праця, цілеспрямованість призведуть до успіху та ще більших досягнень. 
Уже вкотре дякую життю за зустрічі з харизматичними особистостями, якими і є учні та учениці 4-Г класу, їхня вчителька. Дякую вам, мої нові друзі, і сподіваюся на подальшу співпрацю!
Оксана Домарацька, вчителька початкових класів ЗОШ І-ІІІ ст. с. Деревок.

Події району

Календар новин

June 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

Це цікаво

Посміхніться

No result...