квітня

27

Четвер

Тут може бути Ваша  РЕКЛАМА

На місяць зверху - 150 грн,  внизу - 100 грн

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА

На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн

Тут може бути Ваша РЕКЛАМА

На місяць зверху - 150 грн, внизу - 100 грн

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF

Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: з наступного року ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.

Отож, з приводу передплати на електронну версію «Нового життя» у PDF-файлі, звертайтеся:

вул. Незалежності, 54, смт Любешів, 3-01-13, 3-01-14, 3-00-76, або ж за електронною адресою novezhuttya@gmail.com
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Єдина країна

Останні коментарі

  • А

    А "Нове життя" - серед лідерів!

  • Допоможімо маленькій Іванці!

    Допоможімо маленькій Іванці!

  • Контрактникам - підтримка з райбюджету

    Контрактникам - підтримка з райбюджету

А "Нове життя" - серед лідерів!

А

У приміщенні Любешівського операційного залу ЦВПЗ «Укрпошта» відбувся традиційний День передплатника, під час якого наші краяни мали змогу  передплатити свої улюблені видання на 2017 рік, а також отримати заохочувальні подарунки.

Допоможімо маленькій Іванці!

Допоможімо маленькій Іванці!

Вкотре закликаємо читачів: допоможіть нашій землячці Іванці Дударчук зі Щитиня!

Контрактникам - підтримка з райбюджету

Контрактникам - підтримка з райбюджету

Особам, які зараховані на військову службу із 01.07.2016 р. за контрактом до лав Збройних сил України, або членам їхній сімей (дружина, мати, батько), із районного бюджету надаватиметься одноразова грошова матеріальна допомога у розмірі 10 тисяч гривень.

Ось уже багато років точаться розмови на рівні керівних органів району про доцільність будівництва спортзалу в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Седлище. Тут постійно навчається більше трьохсот учнів, на сьогодні – 326. Проте питання будівництва спортзалу, як завжди, - лише у стані вирішення. 

 

На зустрічах із педколективом «слуги народу» різних рівнів обмежуються лише обіцянками. Практично при нульовій спортивній базі уроки з фізичної культури в зимовий період проводяться в коридорі або класі. Тож про який можна говорити рівень проведення цього уроку та його результативність? Відтак більше половини учнів школи мають спеціальну і підготовчу групи. А де ж слова про світле майбутнє молоді, здоров’я нації та підростаючого покоління? Куди ж ідемо з таким ставленням до наших дітей? 
Проте спортивне життя у Седлищенській школі не згасає, а навіть набирає обертів. Так, за останні два місяці, завдяки колективу ради спортивного клубу учнів 10-х класів та його президента Олега Махецького (10-Б кл.), проведено два загальношкільні спортивні змагання. Зокрема, 19-23 грудня – з тенісу у трьох вікових групах: молодша (5-6 класи), середня (7-9 кл.) та старша (10-11 кл.). У результаті наполегливої боротьби у молодшій групі здобули перемогу: серед хлопців - Дмитро Сацик, Максим Карпович та Вадим Балицький, серед дівчаток - Юлія Бурдак, Софія Прусік та Іванна Маньчик. Особлива боротьба розгорнулася між учасниками середньої та старшої вікових груп, що викликало дебати серед школярів та педагогів. У підсумку, перемогу у середній категорії здобули: серед хлопців - Роман Карпович, Микола Матейчик і Андрій Трушик, серед дівчат – Наталія Андрусик, Надія Пасевич і Наталія Домальчук. У старшій групі переможцями стали: серед хлопців – Павло Матюк, Максим Бурдак і Олег Махецький, серед дівчат – Вікторія Махецька, Юлія Устимчук та Анастасія Пархомчук. 
А от першого лютого рада згаданого клубу провела змагання зі стрибків через скакалку на кількість разів за 30 секунд: по четверо хлопчиків і дівчаток із 5 по 10 класи (на фото). Це переросло у справжнє спортивне свято. Переможцями серед хлопчиків стали Роман Матюк із 5-А класу, який досягнув результату 92 стрибки, серед дівчаток – Юлія Бурдак із 6-Б кл. – 113 стрибків. А друге й третє місця відповідно розділили: Вадим Балицький та Іванна Мельник (обоє 6 кл.), Олег Махецький (10-Б) та Марія Бурдак (6-Б).
На останньому засіданні ради спортивного клубу прийняли рішення провести спортивні змагання серед учнів 10-х та 11-го класів, приурочивши їх до Дня виводу військ із Афганістану. В кінці лютого-на початку березня – провести першість школи серед хлопців та дівчат із армреслінгу, шахів та шашок.
Отже, незважаючи на незадовільні умови проведення занять із фізичної культури, учительський та учнівський колективи докладають усіх зусиль для фізичного розвитку підростаючого покоління. І, звичайно, сподіваються, що «слуги народу» різних рівнів виконають свої багаторічні обіцянки і нарешті у Седлищенській школі збудують спортзал та створять відповідну спортивну базу, яка відповідатиме інструкції Міністерства освіти України про проведення уроків фізичної культури в школі.
Валерій Андрушкевич, учитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст. с. Седлище.

Ваша Реклама

Події району

Календар новин

April 2017
Mon Tue Wed Thu Fri Sat Sun
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Господині на замітку

Це цікаво

Посміхніться

No result...