квітня

19

Четвер

Шановні читачі!

Передплачуйте газету у форматі PDF
Якщо з тих чи інших причин ви не можете передплатити наше друковане видання, повідомляємо вам приємну новину: ви можете насолоджуватися переглядом «Нового життя» у форматі PDF. Адже інформація, розміщена на нашому сайті, відрізняється від тієї, яка є в друкованому вигляді газети.
Отож, для того, щоб здійснити передплату, вам достатньо здійснити перерахунок коштів за нашими реквізитами, у графі "Призначення платежу" вказати "За електронну передплату газети". А також після цього повідомити на нашу електронку, на яку адресу висилати газету. Таким чином уже у п'ятницю ви отримуватимете свіжий суботній номер "Нового життя" та будете на вістрі всіх новин Любешівщини!
Вартість передплати:
на місяць – 9 грн.,
на 6 місяців – 50 грн.,
на рік – 100 грн.

Останні коментарі

Ось уже багато років точаться розмови на рівні керівних органів району про доцільність будівництва спортзалу в ЗОШ І-ІІІ ст. с. Седлище. Тут постійно навчається більше трьохсот учнів, на сьогодні – 326. Проте питання будівництва спортзалу, як завжди, - лише у стані вирішення. 

 

На зустрічах із педколективом «слуги народу» різних рівнів обмежуються лише обіцянками. Практично при нульовій спортивній базі уроки з фізичної культури в зимовий період проводяться в коридорі або класі. Тож про який можна говорити рівень проведення цього уроку та його результативність? Відтак більше половини учнів школи мають спеціальну і підготовчу групи. А де ж слова про світле майбутнє молоді, здоров’я нації та підростаючого покоління? Куди ж ідемо з таким ставленням до наших дітей? 
Проте спортивне життя у Седлищенській школі не згасає, а навіть набирає обертів. Так, за останні два місяці, завдяки колективу ради спортивного клубу учнів 10-х класів та його президента Олега Махецького (10-Б кл.), проведено два загальношкільні спортивні змагання. Зокрема, 19-23 грудня – з тенісу у трьох вікових групах: молодша (5-6 класи), середня (7-9 кл.) та старша (10-11 кл.). У результаті наполегливої боротьби у молодшій групі здобули перемогу: серед хлопців - Дмитро Сацик, Максим Карпович та Вадим Балицький, серед дівчаток - Юлія Бурдак, Софія Прусік та Іванна Маньчик. Особлива боротьба розгорнулася між учасниками середньої та старшої вікових груп, що викликало дебати серед школярів та педагогів. У підсумку, перемогу у середній категорії здобули: серед хлопців - Роман Карпович, Микола Матейчик і Андрій Трушик, серед дівчат – Наталія Андрусик, Надія Пасевич і Наталія Домальчук. У старшій групі переможцями стали: серед хлопців – Павло Матюк, Максим Бурдак і Олег Махецький, серед дівчат – Вікторія Махецька, Юлія Устимчук та Анастасія Пархомчук. 
А от першого лютого рада згаданого клубу провела змагання зі стрибків через скакалку на кількість разів за 30 секунд: по четверо хлопчиків і дівчаток із 5 по 10 класи (на фото). Це переросло у справжнє спортивне свято. Переможцями серед хлопчиків стали Роман Матюк із 5-А класу, який досягнув результату 92 стрибки, серед дівчаток – Юлія Бурдак із 6-Б кл. – 113 стрибків. А друге й третє місця відповідно розділили: Вадим Балицький та Іванна Мельник (обоє 6 кл.), Олег Махецький (10-Б) та Марія Бурдак (6-Б).
На останньому засіданні ради спортивного клубу прийняли рішення провести спортивні змагання серед учнів 10-х та 11-го класів, приурочивши їх до Дня виводу військ із Афганістану. В кінці лютого-на початку березня – провести першість школи серед хлопців та дівчат із армреслінгу, шахів та шашок.
Отже, незважаючи на незадовільні умови проведення занять із фізичної культури, учительський та учнівський колективи докладають усіх зусиль для фізичного розвитку підростаючого покоління. І, звичайно, сподіваються, що «слуги народу» різних рівнів виконають свої багаторічні обіцянки і нарешті у Седлищенській школі збудують спортзал та створять відповідну спортивну базу, яка відповідатиме інструкції Міністерства освіти України про проведення уроків фізичної культури в школі.
Валерій Андрушкевич, учитель фізичної культури ЗОШ І-ІІІ ст. с. Седлище.

Comments are now closed for this entry

Єдина країна

Календар новин

<< < лютого 2017 > >>
пн. вт. ср. чт. пт. сб. нд.
    1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28          
Загружаем курсы валют от minfin.com.ua
Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання